10 mar 2013

Pudełko na wino

Pudełko na wino

Dla tych, którzy lubią dobre wino.


Witam,
Dzisiaj przedstawiam wykonane przeze mnie pudełko na wino z motywem winogrona. Pudełko całkowicie jest pomalowane. Jak widać na zdjęciach ma dwa kolory oddzielone od siebie ozdobną lekko złotawą linią. Motyw jest przy brzegach podmalowany aby jak najbardziej spójnie wchodził w tło. Widać, że motyw winogrona jest obecny zarówno z przodu jak i że zachodzi na bok pudełka.


Poniższe zdjęcie przedstawia jak prezentuje się pudełko z boku i z tyłu. Pomalowanie go w ten sposób nadało pudełku charakteru.
Poniżej z wsuniętym przodem i sam przód. Widać jak wzór tworzy całość. Boki zostały nieco podszlifowane i zabezpieczone tak że przód wsuwa się bez problemu.


Ogólnie jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. Sami oceńcie. Podmalowywanie boków zajęło mi sporo czasu ale myślę że było warto. Dzięki temu nie wygląda to tylko na przyklejone ale rzeczywiście ozdobione. Może i mogłoby być lepiej ale i tak uważam że całkiem fajnie się przezentuje. 

Teraz tylko włożyć do środka dobre winko i się nim raczyć- najlepiej z kimś bliskim.

Przygarnij pudełko jeśli chcesz- jeśli chciałby ktoś u siebie postawić wino w tym pudełku lub ofiarować komuś  w prezencie, to proszę o kontakt mailowy.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pisania komentarzy